maso2

Jan Jabali

Jmenuji se Honza Jabali a cateringovou firmu jsem založil před více než 10 lety. Gastronomii se ale věnuji mnohem déle. Kuchařinu jsem studoval na ISŠ a Voš České Budějovice. Zkušenosti jsem mimo jiného sbíral i v Německu. Získal jsem certifikát studené kuchyně pod vedením mistra kuchaře Vladimíra Picky, rovněž jsem absolvent barmanského kurzu I. stupně v režii paní Miloslavy Kelblové.

 

Se svým kolektivem zajišťujeme kompletní catering na klíč. Připravíme teplé a studené rauty. Nazdobíme sladké i slané talíře, mísy a stoly.

Postaráme se o vaši svatbu, oslavu nebo přátelské posezení od A až do Z.

Pokud plánujete svatbu a chcete zajistit catering a přípravu prostor, zajistíme vše potřebné. Od výzdoby až po občerstvení do brzkých ranních hodin. Výzdobu i přípravu jídelního lístku na celý den s vámi konzultujeme. Pokud je potřeba, přizveme i floristku. Záleží jen na dohodě obou stran, v jakém duchu se má svatební hostina odehrávat. Disponujeme kompletním svatebním servisem.

Vedle klasické staročeské kuchyně a tematických kuchyní (ryby, zvěřina, gril party apod.) připravujeme i jídla s ohledem na vegetariány a celiaky. Pokud tuto informaci dostaneme včas, připravíme i pro ně vhodné pohoštění.

Vlastníme nožové stany, k dispozici máme i velký stan včetně sezení, lavic a stolů.

Nabízíme i doprovodné služby jako profesionální ozvučení akce, moderování, Dj, ale i Pole Dance. Možnost natáčení videa i s pomocí dronu.

O spokojenost hostů se stará náš profesionální tým.

 
Jb catering Team

 

Catering zajišťujeme nejen v jižních Čechách, ale také po celé České republice a v okolních státech.

 

 

Sledujte nás na Instagramu a Facebooku

facebookinstagram